skip to Main Content

PRESENTACIÓ

Direcció Esportiva:

David Guzmán

Coordinació:

Marc Oliver i Marc Millán

ORGANIGRAMA

Direcció Esportiva David Guzmán
Coordinació Marc Oliver i Marc Millán
Premini M vermell Marc Oliver
Premini M negre Pol Mas
Premini F negre Isaac Guzmán
Premini F vermell  Marc Oliver
Mini M Pepe Menarguez
Mini F vermell Miguel Castaño
Mini F negre Aina Capilla
Infantil M Jordi Cloquell
Preinfantil F negre Elena Barot
Preinfantil F vermell Marc Millán
Infantil F Jordi Cloquell
Cadet M David Guzmán
Cadet F B Berta Alcaraz
Cadet F A Marc Millán
Júnior F B Pablo Alonso
Júnior F A Pablo Alonso
Sub 25 F David Guzmán
Sub 21 M David Vicente
Sènior Masculí Alfonso Navarro
Sènior Femení Carlos Elvira

NOUS HORARIS I ESPAIS

  • Benjamí Masculí Vermell: dilluns (mini 1), dimecres (mini 2) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Masculí Negre: dilluns (mini 2), dimecres (mini 1) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Femení Vermell: dimarts (mini 2), dijous (mini 1) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Femení Negre: dimarts (mini 1), dijous (mini 2) de 17h45 a 19h15
  • Mini Masculí: dilluns (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00 i a Infermeria de 19h00 a 19h30, dimecres (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00 i a Infermeria de 19h00 a 19h30, divendres (infermeria) de 17h00 a 18h30
  • Mini Femení Vermell: dimarts (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00, dijous (Infermeria) de 18h00 a 19h30 i divendres (Sant Jordi) de 17h00 a 18h30
  • Mini Femení Negre: dimarts (Infermeria) de 18h00 a 19h30, dijous (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00, divendres (Mini 1) de 17h00 a 18h30
  • Pre-Infantil Vermell (PIF1): dimarts i dijous (Sant Salvador) de 18h00 a 19h00, divendres (Sant Salvador) de 17h00 a 18h00
  • Pre-Infantil Negre (PIF2): dimarts i dijous (Sant Jordi) 17h00 a 18h00, divendres (Sant Salvador) de 17h00 a 18h00
  • Infantil Femení: dilluns de 19h00 a 20h15, dimecres de 18h00 a 19h00, divendres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador)
  • Infantil Masculí: dilluns de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador), dimecres de 19h00 a 20h15 (Gimnàs), divendres de 19h00 a 20h15 (Sant Salvador)
  • Cadet B Femení: dimarts de 19h00 a 20h15 (Sant Salvador), dijous de 19h15 a 20h30 (Gimnàs), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Cadet A Femení: dimarts 19h15 a 20h30 (Gimnàs), dijous de 19h00 a 20h15 (Sant Salvador), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Cadet Masculí: dilluns de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi), dimecres de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi), dijous de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi)
  • Junior B Femení: dimarts de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi), dimecres de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu), divendres de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi)
  • Junior A Femení: dilluns de 19h00 a 20h15 (Gimnàs), dimecres de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Sub 21 Masculí: dilluns de 20h15 a 21h30 (Gimnàs), dimecres de 20h15 a 21h30 (Gimnàs), divendres de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador)
  • Sub 25 Femení: dilluns de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador), dimecres de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador), dijous de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador)
  • Senior Masculí: dimarts de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador), dimecres de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu), divendres de 21h45 a 23h00 (Poliesportiu)
  • Senior Femení: dilluns de 21h45 a 23h00 (Poliesportiu), dimecres de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu), dijous de 20h15 a 21h30 (Sant Jordi)
Back To Top
X