skip to Main Content

PRESENTACIÓ

Director Esportiu:

Gerard Tarrats

Coordinadors:

Sergi Melus i Gabriel Benedicto

ORGANIGRAMA

Director Esportiu Gerard Tarrats
Coordinador Sergi Melus
Coordinador Gabriel Benedicto
Prebenjamí Gabriel Benedicto
Prealeví  Joan Alegre i Alejandro Bernad
Aleví Aleix Climent i Alejandro Bernad
Infantil M Antoni Márquez i Miguel Bernad
Infantil F Marina Tomàs i Miguel Bernad
Cadet A Joan Alegre i Marina Tomàs
Cadet B Aleix Rovira
Sènior A Gerard Tarrats
Sènior B Juan Badia
Sènior C Sergi Rodríguez

NOUS HORARIS I ESPAIS

  • Pre-Benjamí i Benjamí: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00 (pista La Salle)
  • Aleví A: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00 (Sant Salvador)
  • Aleví B: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00 (Sant Jordi)
  • Infantil M: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00 (Sant Salvador), divendres de 18h30 a 19h45 (Sant Jordi)
  • Infantil F: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00 (Sant Jordi), divendres de 18h30 a 19h45 (Sant Jordi)
  • Cadet A:
    • Setmana 1: dimarts de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), dijous de 19h00 a 20h00 (Sant Jordi) i divendres de 17h00 a 18h15 (Poliesportiu)
    • Setmana 2: dilluns de 18h30 a 19h45 (Poliestportiu), dimarts de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), divendres de 17h00 a 18h15 (Poliesportiu)
  • Cadet B: dimarts de 19h00 a 20h00 (Sant Jordi), dijous de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador) i divendres de 19h45 a 21h00 (Sant Jordi)
  • Juvenil:
    • Setmana 1: dilluns i dimecres de 18h30 a 19h45 (Poliesportiu), divendres de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador)
    • Setmana 2: dimarts de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), dimecres de 18h30 a 19h45 (Poliesportiu) i divendres de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador)
  • Senior A: dilluns de 19h45 a 21h00 (Poliesportiu), dimecres de 19h30 a 21h00 (sala de psicomotricitat), divendres de 19h45 a 21h00 (Poliesportiu)
  • Senior B: dilluns i dimecres de 20h00 a 21h00, divendres de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador)
  • Senior C: dilluns i dimecres de 20h00 a 21h00, divendres de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador)
Back To Top
X