skip to Main Content
NOUS HORARIS DURANT EL TOC DE QUEDA

NOUS HORARIS DURANT EL TOC DE QUEDA

Benvolgudes famílies,

 

Us informem que, degut al toc de queda declarat per la Generalitat, el Club Esportiu La Salle Bonanova s’ha vist en l’obligació de reajustar provisionalment una part dels horaris d’entrenament dels nostres equips.

Des de la Direcció Tècnica hem realitzat aquests canvis amb l’objectiu de permetre a tots/es els/les jugadors/es seguir practicant el seu esport tot i les limitacions horàries.

Esperem haver reduït al màxim les conseqüències d’aquesta situació totalment aliena a la nostra voluntat.

Agraïm per endavant la vostra comprensió i col.laboració.

 

Podeu descarregar els horaris del Poliesportiu i de les pistes del col.legi

 

Seguit us indiquem els canvis realitzats en cadascuna de les seccions:

 

SECCIÓ VOLEI 

Pre-Benjamí / Benjamí / Aleví B: dilluns i dimecres de 17.45h a 19.15h

Pre-Aleví / Aleví: dimarts i dijous de 17.45 a 19.15h.

Pre-infantil: dilluns de 18h a 19.30h (estadi) i dimecres de 15h a 16.45h (Poliesportiu)

Infantil: dilluns i dimecres de 17.15h a 18.30h (Poliesportiu)

Cadet A: dilluns i dimecres de 17.15h a 18.30h (Poliesportiu)

Cadet B: dimarts i dijous de 17.45h a 19h (Gimnàs)

Juvenil A: dilluns de 17.15h a 18.30h (Poliesportiu) i divendres de 18h a 19.30h (Poliesportiu abaix)

Juvenil B: dilluns de 19.30h a 20.45h (Estadi) i dimecres de 17.15h a 18.30h (Poliesportiu)

Junior: dilluns i dimecres de 19.45h a 21h (pista La Salle)

Senior A: dimecres de 19.45h a 21h (Poliesportiu) i divendres de 19.30 a 21h (Poliesportiu abaix)

 

SECCIÓ FUTBOL

Pre-benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17.45h a 19h

Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17.45h a 19h

Alevins A,B, C, D: dimarts i dijous de 17.45h a 19h

Infantils A i B: dilluns i dimecres de 19h a 20h

Cadet A i B: dimarts i dijous de 19h a 20h

Juvenil B i C: dilluns i dimecres de 20h a 21h

Juvenil A: dimarts i dijous de 20h a 21h

Amateur A i B: dimarts o dijous de 20h a 21h  /  divendres de 19h a 21h

 

SECCIÓ HANDBOL

Pre-benjamÍ i benjamÍ: dimarts i dijous de 17.45h a 19h (pista La Salle)

Aleví A i B: dimarts i dijous de 17.45h a 19h

Infantil M: dimarts i dijous de 17.45 a 19h (Sant Salvador), divendres de 17h a 18.15h (poliesportiu) o 18.30h a 19.45h (Sant Jordi)

Infantils F: dimarts i dijous de 17.45h a 19h (Sant Jordi), divendres de 17h a 18.15h (poliesportiu) o 18.30h a 19.45h (Sant Jordi)

Cadet A i B: dimarts, dijous i divendres de 19h a 20h (Sant Salvador)

Juvenil: dilluns de 20h a 21h (Sant Salvador), dimecres de 18.30h a 19.45h (poliesportiu), divendres de 17h a 18.15h (poliesportiu)

Senior C: dilluns i dimecres de 18.30h a 19.45h (poliesportiu), divendres de 20h a 21h (Sant Salvador)

Senior B: dilluns de 18.30h a 19.45h (poliesportiu), dimecres de 20h a 21h (Sant Salvador), divendres de 19.45h a 21h (poliesportiu)

Senior A: dilluns de 19.45h a 21h (poliesportiu), dimecres de 20h a 21h (Sant Salvador), divendres de 19.45h a 21h (poliesportiu)

 

SECCIÓ HOQUEI

Pre-benjamí A: dilluns de 18h a 19h (pista Sant Jordi), dimecres de 18h a 19h (pista Sant Jordi), divendres de 17h a 18h (pista Sant Jordi)

Pre-benjamí B i C: dilluns i dimecres de 18.15h a 19.30h (pista La Salle), divednres de 17 a 18.10h (pista La Salle)

Benjamí C: dilluns i dimecres de 18h a 19h (pista Sant Jordi), divendres de 17h a 18h (pista Sant Jordi)

Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17.45h a 19h, divendres de 17h  a 18h (pista Sant Salvador)

Aleví A i  B: dimarts i dijous de 19h a 20.15h (pista La Salle), divendres de 18.10h a 19.20h (pista la Salle)

Infantil i Juvenil: Dilluns i dimecres de 19h a 20h, diendres de 18h a 19h (pista Sant Salvador)

 

SECCIÓ BÀSKET

Benjamí Masculí Vermell: dilluns (mini 1), dimecres (mini 2) de17.45 h a 19.15h

Benjamí Masculí Negre: dilluns (mini 2), dimecres (mini 1) de 17.45 h a 19.15h

Benjamí Femení Vermell: dimarts (mini 2), dijous (mini 1) de 17.45h a 19.15h

Benjamí Femení Negre: dimarts (mini 1), Dijous (mini 2) de 17.45h a 19.15h

Mini Masculí: dilluns (pista Sant Jordi) de 18h a 19h i a Infermeria de 19h a 19.30h, Dimecres (Pista Sant Jordi) de 18h a 19h i a Infermeria de 19h a 19.30h, divendres (infermeria) de 17h a 18.30h

Mini Femení Vermell: dimarts (pista Sant Jordi) de 18h a 19h), Dijous (infermeria) de 18h a 19.30h i divendres (pista Sant Jordi) de 17h a 18.30h

Mini Femení Negre: dimarts (infermeria) de 18h a 19.30h, dijous (Sant Jordi) de 18h a 19h, divendres (Mini 1) de 17h a 18.30h

Pre – Infantil Vermell (PIF1): dimarts i dijous (Sant Salvador) de 18h a 19h, divendres (Sant Salvador) de 17h a 18h

Pre – Infantil Negre (PIF2): dimarts i dijous (Sant Jordi) 17h a 18h, divendres (Sant Salvador) de 17h a 18h

Infantil Femení: dilluns de 19h a 20h, dimecres de 18h a 19h, divendres de 18h a 19h (St. Salvador)

Infantil Masculí: dilluns de 18h a 19h (St. Salvador), dimecres de 19h a 20h (St. Jordi), divendres de 19h a 20h (St. Salvador)

Cadet B Femení: dimarts de 19h a 20h (St. Salvador), dijous de 19h a 20h (gimnàs), divendres de 18.30h a 20h (St. Jordi)

Cadet A Femení: dimarts 19h a 20h (gimnàs), dijous de 19h a 20h  (St. Salvador), divendres de 18.15h a 19.30h (poliesportiu)

Cadet Masculí: dilluns de 19h a 20h (St. Jordi), dimecres de 19h a 20h (gimnàs), dijous de 19h a 20h (St. Jordi)

Júnior B Femení: dimarts de 19h a 20h (St. Jordi), dimecres de 19h a 20h (St. Salvador), divendres de 18.15h a 19.30h (poliesportiu)

Júnior A Femení: dilluns de 19h a 20h (Gimnàs), dimecres de 19h a 20h (St. Salvador), divendres de 18.15h a 19.30h (poliesportiu)

Sub 21 Masculí: dilluns de 20h a 21h (Sant Jordi), dimecres de 20h a 21h (gimnàs), divendres de 20 a 21h (Sant Salvador)

Sub 25 Femení:  dilluns de 20h a 21h (Sant Salvador), dimecres de 20h a 21h (Sant Salvador), dijous de 20h a 21h (gimnàs)

Senior Masculí: dimarts de 20h a 21h (Sant Salvador), dimecres de 19.45h a 21.00h (poliesportiu, pista transversal), divendres de 19.30h a 21h (gimnàs)

Senior Femení: dilluns de 19.45h a 21.00h (poliesportiu, pista transversal), dimecres de 19.45h a 21.00h (poliesportiu, pista transversal), dijous de 20h a 21h (Sant Salvador)

 

SECCIÓ GIMNÀSTICA RÍTMICA

Grup competició: dilluns i dimecres de 17.45h a 19h (gimnàs), dijous de 17.45h a 19.15h (sala de psicomotricitat)

Back To Top
X