skip to Main Content
Nous Horaris I Espais A Partir Del 10 De Maig

Nous horaris i espais a partir del 10 de maig

Benvolgudes famílies,

Ens complau informar-vos que, seguint l’inici de la desescalada ampliem els horaris d’entrenament. La Direcció Tècnica del Club ha reorganitzat els horaris i espais per poder seguir practicant esport amb la màxima seguretat possible.

Aquests nous horaris i espais seran vigents a partir del 10 de maig i fins que les Autoritats Sanitàries així ho permetin.  Us mantindrem informats de qualsevol canvi que es produeixi.

Aquests són els nous horaris i espais d’entrenament:

Podeu trobar-los també en cadascuna de les seccions de la web del Club.

 

SECCIÓ VOLEI 

  • Pre-Benjamí / Benjamí / Aleví B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h15
  • Pre-Aleví / Aleví: dimarts i dijous de 17h45 a 19h15
  • Pre-infantil: dilluns de 18h00 a 19h15 (Estadi) i dimecres de 15h15 a 16h45 (Poliesportiu)
  • Infantil: dilluns de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu) i dimecres de 19h30 a 20h30 (Poliestortiu)
  • Cadet A: dilluns de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu) i dimecres de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu)
  • Cadet B: dimarts i dijous de 17h45 a 19h15 (Gimnàs)
  • Juvenil A: dilluns de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu) i dimecres de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu abaix)
  • Juvenil B: dilluns de 19h15 a 20h30 (Estadi) i dimecres de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu)
  • Junior: dilluns i dimecres de 20h00 a 21h30 (pista La Salle)
  • Senior A: dimecres de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu) i divendres de 19h30 a 21h00 (Poliesportiu abaix)

 

SECCIÓ FUTBOL

  • Pre-Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h00
  • Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h00
  • Alevins A, B, C, D: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00
  • Infantils A i B: dilluns i dimecres de 19h00 a 20h15
  • Cadet A i B: dimarts i dijous de 19h00 a 20h15
  • Juvenil A: dimarts i dijous de 20h15 a 21h30
  • Juvenil B i C: dilluns i dimecres de 20h15 a 21h30
  • Amateur: dimarts o dijous de 20h15 a 21h30 / divendres de 19h00 a 21h30

 

SECCIÓ HANDBOL

  • Pre-Benjamí i Benjamí: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (pista La Salle)
  • Aleví A: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Salvador)
  • Aleví B: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Jordi)
  • Infantil M: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Salvador), divendres de 18h30 a 20h00 (Sant Jordi) o 17h00 a 18h15 (Poliesportiu)
  • Infantil F: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Jordi), divendres de 18h30 a 20h00 (Sant Jordi)
  • Cadet A i B: dilluns i dimecres de 18h30 a 19h30 i divendres de 19h a 20h15 (Sant Salvador)
  • Juvenil: dilluns de 19h30 a 20h30, dimarts 19h a 20h15 i divendres de 17h00 a 18h15 (Poliesportiu)
  • Senior A: dilluns de 20h30 a 21h45, dimecres de 21h45 a 23h, divendres de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu)
  • Senior B: dilluns de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu), dimecres de 21h45 a 23h00 (Poliesportiu) i divendres de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu)
  • Senior C: dilluns de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu), dimecres de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador) i divendres de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu)

 

SECCIÓ HOQUEI

  • Pre-Benjamí A: dilluns de 18h15 a 19h30 (Sant Jordi), dimecres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador), divendres de 17h00 a 18h30 (Sant Jordi)
  • Pre-Benjamí B i C: dilluns i dimecres de 18h15 a 19h30 (pista La Salle), divendres de 17h00 a 18h10 (pista La Salle)
  • Benjamí C: dilluns de 18h15 a 19h30 (Sant Jordi), dimecres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador), divendres de 17h00 a 18h30 (Sant Jordi)
  • Benjamí A i B: dilluns de 17h45 a 19h00 (Sant Salvador), dimecres de 18h15 a 19h30 (Sant Jordi) i divendres de 17h00 a 18h00 (Sant Salvador)
  • Aleví A i  B: dimarts i dijous de 19h00 a 20h15 (pista La Salle), divendres de 18h10 a 19h40 (pista la Salle)
  • Infantil i Juvenil: Dilluns i dimecres de 19h00 a 20h00, divendres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador)

 

SECCIÓ BÀSQUET

  • Benjamí Masculí Vermell: dilluns (mini 1), dimecres (mini 2) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Masculí Negre: dilluns (mini 2), dimecres (mini 1) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Femení Vermell: dimarts (mini 2), dijous (mini 1) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Femení Negre: dimarts (mini 1), dijous (mini 2) de 17h45 a 19h15
  • Mini Masculí: dilluns (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00 i a Infermeria de 19h00 a 19h30, dimecres (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00 i a Infermeria de 19h00 a 19h30, divendres (infermeria) de 17h00 a 18h30
  • Mini Femení Vermell: dimarts (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00, dijous (Infermeria) de 18h00 a 19h30 i divendres (Sant Jordi) de 17h00 a 18h30
  • Mini Femení Negre: dimarts (Infermeria) de 18h00 a 19h30, dijous (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00, divendres (Mini 1) de 17h00 a 18h30
  • Pre-Infantil Vermell (PIF1): dimarts i dijous (Sant Salvador) de 18h00 a 19h00, divendres (Sant Salvador) de 17h00 a 18h00
  • Pre-Infantil Negre (PIF2): dimarts i dijous (Sant Jordi) 17h00 a 18h00, divendres (Sant Salvador) de 17h00 a 18h00
  • Infantil Femení: dilluns de 19h00 a 20h15, dimecres de 18h00 a 19h00, divendres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador)
  • Infantil Masculí: dilluns de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador), dimecres de 19h00 a 20h15 (Gimnàs), divendres de 19h00 a 20h15 (Sant Salvador)
  • Cadet B Femení: dimarts de 19h00 a 20h15 (Sant Salvador), dijous de 19h15 a 20h30 (Gimnàs), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Cadet A Femení: dimarts 19h15 a 20h30 (Gimnàs), dijous de 19h00 a 20h15 (Sant Salvador), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Cadet Masculí: dilluns de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi), dimecres de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi), dijous de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi)
  • Junior B Femení: dimarts de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi), dimecres de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu), divendres de 19h00 a 20h15 (Sant Jordi)
  • Junior A Femení: dilluns de 19h00 a 20h15 (Gimnàs), dimecres de 19h30 a 20h30 (Poliesportiu), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Sub 21 Masculí: dilluns de 20h15 a 21h30 (Gimnàs), dimecres de 20h15 a 21h30 (Gimnàs), divendres de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador)
  • Sub 25 Femení: dilluns de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador), dimecres de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador), dijous de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador)
  • Senior Masculí: dimarts de 20h15 a 21h30 (Sant Salvador), dimecres de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu), divendres de 21h45 a 23h00 (Poliesportiu)
  • Senior Femení: dilluns de 21h45 a 23h00 (Poliesportiu), dimecres de 20h30 a 21h45 (Poliesportiu), dijous de 20h15 a 21h30 (Sant Jordi)

 

SECCIÓ GIMNÀSTICA RÍTMICA

  • Grup competició: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h00 (Gimnàs), dijous de 17h45 a 19h15 (sala de psicomotricitat)
Back To Top
X