skip to Main Content
Nous Horaris I Espais A Partir Del 17 De Febrer

Nous horaris i espais a partir del 17 de febrer

Benvolgudes famílies,

Us informem que, seguint les indicacions de la Resolució SLT/275/2021 publicada el passat 5 de febrer al Diari Oficial de la Generalitat de Catalunya (DOGC), la Direcció tècnica del Club ha reorganitzat els horaris i espais per poder seguir practicant esport amb la màxima seguretat possible.

Aquests nous horaris i espais seran vigents a partir del 17 de febrer i fins que les restriccions així ho permetin.  Us mantindrem informats de qualsevol canvi que es produeixi.

Agraïm per endavant la vostra comprensió i col.laboració.

 

Seguit us indiquem els canvis realitzats en cadascuna de les seccions:

 

SECCIÓ VOLEI 

  • Pre-Benjamí / Benjamí / Aleví B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h15
  • Pre-Aleví / Aleví: dimarts i dijous de 17h45 a 19h15
  • Pre-infantil: dilluns de 18h00 a 19h00 (Estadi) i dimecres de 15h00 a 16h45 (Poliesportiu)
  • Infantil: dilluns de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu) i dimecres de 18h00 a 19h00 (Estadi)
  • Cadet A: dilluns de 19h00 a 20h00 (Estadi) i dimecres de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu)
  • Cadet B: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00 (Gimnàs)
  • Juvenil A: dilluns de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu) i divendres de 18h00 a 19h30 (Poliesportiu abaix)
  • Juvenil B: dilluns de 20h00 a 21h00 (Estadi) i dimecres de 17h15 a 18h30 (Poliesportiu)
  • Junior: dilluns i dimecres de 19h45 a 21h00 (pista La Salle)
  • Senior A: dimecres de 19h45 a 21h00 (Poliesportiu) i divendres de 19h30 a 21h00 (Poliesportiu abaix)

 

SECCIÓ FUTBOL

  • Pre-Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h00
  • Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h00
  • Alevins A,B, C, D: dimarts i dijous de 17h45 a 19h00
  • Infantils A i B: dilluns i dimecres de 19h00 a 20h00
  • Cadet A i B: dimarts i dijous de 19h00 a 20h00
  • Juvenil A: dimarts i dijous de 20h00 a 21h00
  • Juvenil B i C: dilluns i dimecres de 20h00 a 21h00
  • Amateur A i B: dimarts o dijous de 20h00 a 21h00 / divendres de 19h00 a 21h00

 

SECCIÓ HANDBOL

  • Pre-Benjamí i Benjamí: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (pista La Salle)
  • Aleví A: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Salvador)
  • Aleví B: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Jordi)
  • Infantil M: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Salvador), divendres de 18h30 a 19h45 (Sant Jordi)
  • Infantil F: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Sant Jordi), divendres de 18h30 a 19h45 (Sant Jordi)
  • Cadet A:
    • Setmana 1: dimarts de 19h a 20h (Sant Salvador), dijous de 19h a 20h (Sant Jordi) i divendres de 17h a 18h15 (Poliesportiu)
    • Setmana 2: dilluns de 18h30 a 19h45 (Poliestportiu), dimarts de 19h a 20h (Sant Salvador), divendres de 17h00 a 18h15 (Poliesportiu)
  • Cadet B: dimarts de 19h a 20h (Sant Jordi), dijous de 19h a 20h (Sant Salvador) i divendres de 19h45 a 21h (Sant Jordi)
  • Juvenil:
    • Setmana 1: dilluns i dimecres de 18h30 a 19h45 (Poliestportiu), divendres de 19h a 20h (Sant Salvador)
    • Setmana 2: dimarts de 19h a 20h (Sant Salvador), dimecres de 18h30 a 19h45 (Poliestportiu) i divendres de 19h a 20h (Sant Salvador)
  • Senior A: dilluns de 19.45h a 21h (poliesportiu), dimecres de 19h30 a 21h (sala de psicomotricitat), divendres de 19.45h a 21h (Poliesportiu)
  • Senior B: dilluns i dimecres de 20.h a 21h, divendres de 20h a 21h (Sant Salvador)
  • Senior C: dilluns i dimecres de 20.h a 21h, divendres de 20h a 21h (Sant Salvador)

 

SECCIÓ HOQUEI

  • Pre-Benjamí A: dilluns de 18h00 a 19h30 (Sant Jordi), dimecres de 18h00 a 19h00 (Sant salvador), divendres de 17h00 a 18h15 (Sant Jordi)
  • Pre-Benjamí B i C: dilluns i dimecres de 18h15 a 19h30 (pista La Salle), divendres de 17h00 a 18h10 (pista La Salle)
  • Benjamí C: dilluns de 18h00 a 19h30 (Sant Jordi), dimecres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador), divendres de 17h00 a 18h15 (Sant Jordi)
  • Benjamí A i B: dilluns de 17h45 a 19h00 (Sant Salvador), dimecres de 18h15 a 19h30 (Sant Jordi) i divendres de 17h00 a 18h00 (Sant Salvador)
  • Aleví A i  B: dimarts i dijous de 19h00 a 20h15 (pista La Salle), divendres de 18h10 a 19h40 (pista la Salle)
  • Infantil i Juvenil: Dilluns i dimecres de 19h00 a 20h00, divendres de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador)

 

SECCIÓ BÀSQUET

  • Benjamí Masculí Vermell: dilluns (mini 1), dimecres (mini 2) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Masculí Negre: dilluns (mini 2), dimecres (mini 1) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Femení Vermell: dimarts (mini 2), dijous (mini 1) de 17h45 a 19h15
  • Benjamí Femení Negre: dimarts (mini 1), dijous (mini 2) de 17h45 a 19h15
  • Mini Masculí: dilluns (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00 i a Infermeria de 19h00 a 19h30, dimecres (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00 i a Infermeria de 19h00 a 19h30, divendres (infermeria) de 17h00 a 18h30
  • Mini Femení Vermell: dimarts (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00, dijous (infermeria) de 18h00 a 19h30 i divendres (Sant Jordi) de 17h00 a 18h30
  • Mini Femení Negre: dimarts (infermeria) de 18h00 a 19h30, dijous (Sant Jordi) de 18h00 a 19h00, divendres (Mini 1) de 17h00 a 18h30
  • Pre-Infantil Vermell (PIF1): dimarts i dijous (Sant Salvador) de 18h00 a 19h00, divendres (Sant Salvador) de 17h00 a 18h00
  • Pre-Infantil Negre (PIF2): dimarts i dijous (Sant Jordi) 17h00 a 18h00, divendres (Sant Salvador) de 17h00 a 18h00
  • Infantil Femení: dilluns de 19h00 a 20h00, dimecres de 18h00 a 19h00, divendres de 18h00 a 19h00 (St. Salvador)
  • Infantil Masculí: dilluns de 18h00 a 19h00 (Sant Salvador), dimecres de 19h00 a 20h00 (Gimnàs), divendres de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador)
  • Cadet B Femení: dimarts de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), dijous de 19h00 a 20h00 (Gimnàs), divendres de 18h30 a 20h00 (Sant Jordi)
  • Cadet A Femení: dimarts 19h00 a 20h00 (Gimnàs), dijous de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), divendres de 18h00 a 19h30 (Gimnàs)
  • Cadet Masculí: dilluns de 19h00 a 20h00 (Sant Jordi), dimecres de 19h00 a 20h00 (Sant Jordi), dijous de 19h00 a 20h00 (Sant Jordi)
  • Junior B Femení: dimarts de 19h00 a 20h00 (Sant Jordi), dimecres de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Junior A Femení: dilluns de 19h00 a 20h00 (Gimnàs), dimecres de 19h00 a 20h00 (Sant Salvador), divendres de 18h15 a 19h30 (Poliesportiu)
  • Sub 21 Masculí: dilluns de 20h00 a 21h00 (Sant Jordi), dimecres de 20h00 a 21h00 (Gimnàs), divendres de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador)
  • Sub 25 Femení:  dilluns de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador), dimecres de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador), dijous de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador)
  • Senior Masculí: dimarts de 20h00 a 21h00 (Sant Salvador), dimecres de 19h45 a 21h00 (Poliesportiu, pista transversal), divendres de 19h30 a 21h00 (Gimnàs)
  • Senior Femení: dilluns de 19h45 a 21h00 (Poliesportiu, pista transversal), dimecres de 20h00 a 21h00 (Sant Jordi), dijous de 20h00 a 21h00 (Sant Jordi)

 

SECCIÓ GIMNÀSTICA RÍTMICA

  • Grup competició: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h00 (Gimnàs), dijous de 17h45 a 19h15 (sala de psicomotricitat)
Back To Top
X