skip to Main Content
Nous Horaris I Espais

Nous horaris i espais

Benvolgudes famílies,

Us informem que, seguint les indicacions de la Resolució SLT/1/2021 publicada el darrer 4 de gener al Diari Oficial de la Generalitat de Catalunya (DOGC), la Direcció tècnica del Club ha reorganitzat els horaris i espais per poder seguir practicant esport amb la major seguretat possible.

Aquests nous horaris i espais seran vigents fins el proper 17 de gener sempre i quan les Autoritats competents no ho prorroguin o cancel.lin. Us mantindrem informats de qualsevol canvi que es produeixi.

Agraïm per endavant la vostra comprensió i col.laboració.

 

Seguit us indiquem els canvis realitzats en cadascuna de les seccions:

 

SECCIÓ VOLEIBOL

Pre-Benjamí / Benjamí / Aleví B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h15

Pre-Aleví / Aleví: dimarts i dijous de 17h45 a 19h15

Pre-infantil: dimarts i dijous de 19h a 20h (Pista al costat del camp de futbol)

Infantil: dilluns i dimecres de 18h a 19h (Pista al costat del camp de futbol)

Cadet A: dilluns i dimecres de 19h a 20h  (Pista al costat del camp de futbol)

Cadet B: dimarts i dijous de 18h a 19h (Pista al costat del camp de futbol)

Juvenil A: dimarts i dijous de 20h a 21h (Pista La Salle)

Juvenil B: dimarts i dijous de 20h a 21h (Pista al costat del camp de futbol)

Junior: dilluns i dimecres de 20h a 21h (Pista al costat del camp de futbol)

Senior A: dilluns i dimecres de 19h30 a 21h (Pista La Salle)

 

SECCIÓ FUTBOL

Pre-Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h

Benjamí A i B: dilluns i dimecres de 17h45 a 19h

Alevins A, B, C i D: dimarts i dijous de 17h45h a 19h

Infantils A i B: dilluns i dimecres de 19h a 20h

Cadet A i B: dimarts i dijous de 19h a 20h

Juvenil A: dimarts i dijous de 20h a 21h

Juvenil B i C: dilluns i dimecres de 20h a 21h

Amateur A i B: dimarts o dijous de 20h a 21h / divendres de 19h a 21h

 

SECCIÓ HANDBOL

Pre-Benjamí i Benjamí: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Pista La Salle)

Aleví Expert: dimarts i dijous 17h45 a 19h (Pista Sant Salvador)

Aleví B: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Pista Sant Jordi)

Infantil M: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Pista Sant Salvador), divendres de 18h30 a 19h45 (Pista Sant Jordi)

Infantil F: dimarts i dijous de 17h45 a 19h (Pista Sant Jordi), divendres de 18h30 a 19h45 (Pista Sant Jordi)

Cadet A: dimarts de 19h a 20h (Pista Sant Salvador), dijous de 19h a 20h (Pista Sant Jordi), divendres de 19h45 a 21h (Pista Sant Jordi)

Cadet B: dimarts de 19h a 20h (Pista Sant Jordi), dijous de 19h a 20h (Pista Sant Salvador), divendres de 19h45 a 21h (Pista Sant Jordi)

Juvenil: dimarts i dijous de 20h a 21h (Pista Sant Salvador), divendres de 19h a 20h (Pista Sant Salvador)

Senior A: dilluns, dimecres i divendres de 19h15 a 20h45 (Poliesportiu)

Senior B i C: dilluns, dimecres i divendres de 20h a 21h (Pista Sant Salvador)

 

SECCIÓ HOQUEI

Pre-Benjamí A: dilluns de 18h15 a 19h30 (Pista Sant Jordi), dimecres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador), divendres de 17h a 18h15 (Pista Sant Jordi)

Pre-Benjamí B i C: dilluns i dimecres de 18h15 a 19h30 (Pista La salle), divendres de 17h a 18h10 (Pista La Salle)

Benjamí A i B: dilluns de 17h45 a 19h (Pista Sant Salvador), dimecres de 18h15 a 19h30 (Pista Sant Jordi), divendres de 17h a 18h (Pista Sant Salvador)

Benjamí C: dilluns de 18h15 a 19h30 (Pista Sant Jordi), dimecres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador), divendres de 17h a 18h15 (Pista Sant Jordi)

Aleví A i  B: dimarts i dijous de 19h a 20h (Pista La Salle), divendres de 18h10 a 19h40 (Pista La Salle)

Infantil i Juvenil: dilluns i dimecres de 19h a 20h (Pista Sant Salvador), divendres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador)

 

SECCIÓ BÀSQUET

Benjamí Masculí Vermell: dilluns (mini 1), dimecres (mini 2) de 17h45 a 19h15

Benjamí Masculí Negre: dilluns (mini 2), dimecres (mini 1) de 17h45 a 19h15

Benjamí Femení Vermell: dimarts (mini 2), dijous (mini 1) de 17h45 a 19h15

Benjamí Femení Negre: dimarts (mini 1), dijous (mini 2) de 17h45 a 19h15

Mini Masculí: dilluns de 18h a 19h (Pista Sant Jordi), dimecres de 18h a 19h (Pista Sant Jordi), divendres de 17h a 18h30 (Infermeria)

Mini Femení Vermell: dimarts de 18h a 19h (Pista Sant Jordi), dijous de 18h a 19h30 (Infermeria), divendres de 17h a 18h (Pista Sant Jordi)

Mini Femení Negre: dimarts de 18h a 19h30 (Infermeria), dijous de 18h a 19h (Pista Sant Jordi), divendres de 17h a 18h30 (Mini 1)

Pre – Infantil Vermell (PIF1): dimarts i dijous de 18h a 19h (Pista Sant Salvador), divendres de 17h a 18h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati)

Pre – Infantil Negre (PIF2): dimarts i dijous de 17h a 18h (Pista Sant Jordi), divendres de 17h a 18h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati)

Infantil Femení: dilluns de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), dimecres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 18h a 19h (Pista Sant Jordi)

Infantil Masculí: dilluns de 18h a 19h (Pista Sant Salvador), dimecres de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 19h a 20h (Pista Sant Jordi)

Cadet A Femení: dimarts 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), dijous de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati)

Cadet B Femení: dimarts de 19h a 20h (Pista Sant Jordi), dijous de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati)

Cadet Masculí: dilluns de 19h a 20h (Pista Sant Jordi), dimecres de 19h a 20h (Pista Sant Jordi), dijous de 19h a 20h (Pista Sant Jordi)

Júnior A Femení: dilluns de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), dimecres de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati)

Júnior B Femení: dimarts de 19h a 20h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), dimecres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 18h a 19h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati)

Sub 21 Masculí: dilluns de 20h a 21h (Pista Sant Jordi), dimecres de 20h a 21h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), divendres de 20h a 21h (Pista Sant Salvador)

Sub 25 Femení:  dilluns de 20h a 21h (Pista Sant Salvador i/o pista pati), dimecres de 20h a 21h (Pista Sant Salvador i/o Pista Pati), dijous de 20h a 21h (Pista Sant Jordi)

Senior Masculí: dimarts de 20h a 21h (Pista Sant Salvador), dimecres de 20h a 21h (Pista Sant Jordi), divendres de 20h a 21h (Pista Sant Jordi)

Senior Femení: dilluns de 20h a 21h (Pista Sant Salvdor i/o Pista Pati), dimarts de 20h a 21h (Pista Sant Jordi), dijous de 20h a 21h (Pista Sant Salvador)

 

SECCIÓ GIMNÀSTICA RÍTMICA

Grup competició: dilluns, dimecres i dijous de 17h45 a 19h15 (espai a determinar)

 

Back To Top
X