skip to Main Content
Victòria Del PB De Volei!!

Victòria del PB de volei!!

Les nostres PreBenjamines de volei estan eufòriques!! I és que ahir van guanyar 2-1 al Sagrat Cor de Sarrià, actual líder a la classificació.

El Sagrat Cor de Sarrià no havia perdut cap partit d’aquesta 2a fase, però La Salle Bonanova ha pogut amb elles. Al partit d’anada van perdre 3-0 al seu camp, i és que són molt bones! Sempre ens tornen tots els serveis! Però ahir, jugant a casa, les nostres jugadores han fet un “partidaaaassss”!

Van començar perdent el 1er set, però no es van ensorrar i, un cop guanyat el 2n set, van veure que podien guanyar. L’últim set ha estat d’infart… anaven molt igualades. El nostre equip retornava gairebé tots els seus serveis, serveis ens han donat molts punts directes.

 

Gràcies a la seva entrenadora, Lucía Vidal, per motivar-les i dona’ls-hi tanta confiança!!!

Força Salle!!!

Back To Top
Abrir chat
Hola!
Gràcies per contactar amb el Club Esportiu La Salle Bonanova!
En què podem ajudar-te?

Hola!
Gracias por contactar con el Club Esportiu La Salle Bonanova!
¿En qué podemos ayudarte?
X